Точка рухається за законом S ( t ) = t^5 + 4 t ^2 . Знайдіть швидкість руху її прискорення через 1

сек, після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Копылов Антон.
V(t)=s'(t)
v(t)=(t⁵+4t²)'=5t⁴+8t
t=1 сек, v(1)=5*1⁴+8*1=13

v(1)= 13 м/сек

a(t)=s''(t)
a(t)=(t⁵+4t²)''=(5t⁴+8t)'=20t³+8
a(1)=20*1³+8=28

a(1)=28 м/сек²