З міста А в місто В виїхав велосипедист.Через 3 год у тому самому напрямі з міста А виїхав

мотоцикліст і прибув у місто В одночасно з велосипедистом.Знайдіть швидкість велосипедиста,якщо вона менша за швидкість мотоцикліста на 45 км/год,а відстань між містами дорівнює 60 км.БУДЬ ЛАСКА РОЗПИШІТЬ РОЗВ*ЯЗОК

Ответы на вопрос

Отвечает Юзыхович Егор.

Решение
Пусть скорость мотоциклиста x  км/ч, тогда скорость
велосипедиста (x–45) км/ч.
Расстояние между городами равно 60 км, тогда время в пути,
 которое затратили мотоциклист и велосипедист, равно
соответственно  60/x  часа  и 60/(45 – x) часа.
Так как  велосипедист был в пути на 3 часа дольше,
чем мотоциклист, составим и решим уравнение:
60/(x – 45)  - 60/x = 3
x ≠ 45, x ≠ 0
(60x – 60x + 2700 – 3x^2 + 135x) / x(x – 45)  = 0
x² – 45x – 900 = 0
x₁= - 15 не удовлетворяет условию задачи
x₂ = 60
Итак, скорость мотоциклиста 60 км/ч,
60-  45=15 км/ч.- скорость велосипедиста
Ответ: 15 км/ч.

Отвечает Филатов Алексей.

Нехай швидкість велосипедиста буде Х км/год, тоді швідкість мотоцикліста (х+45) км/год. загальний час на дорогу у веловипедиста склав  \frac{60}{x} годин, а у мотоцикліста  \frac{60}{x+45} . Складемо рівняння:
 \frac{60}{x} -3= \frac{60}{x+45} ;\\ \frac{60-3x}{x}= \frac{60}{x+45};\\60x=(60-3x)*(x+45);\\
60x=60x-3x^2+45*60-135x;\\3x^2+135x-2700=0\\
D=18225-4*3*(-2700)=50625=225^2
x_1= \frac{-135-225}{2*3} = -\frac{360}{6}=-60\ \textless \ 0 - не підходе за умовою задачі
x_2= \frac{-135+225}{2*3} = \frac{90}{6}=15 (км/год) 
Відповідь: швидкість велосипедиста складала 15 км/год