Знайдіть нулі функції y=-4x^4+5x^2-1


Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

y=-4x⁴+5x²-1

y=0

-4x⁴+5x²-1=0  |×(-1)

4x⁴-5x²+1=0  

Пусть x²=t≥0

4t²-5t+1=0    D=9     √D=3

t₁=x²=1              x₁=1              x₂=-1

t₂=x²=1/4          x₃=1/2          x₄=-1/2

Ответ: (1;0)   (-1;0)    (1/2;0)   (-1/2;0).