3^(x-2)≥1 Показникова нерівність. Зробити детальний розпис


Ответы на вопрос

Отвечает Батиг Полина.

3^{x-2} \geq 1\\\\3^{x-2}\geq3^{o}\\\\x-2\geq 0\\\\x\geq2\\\\Otvet:\boxed {x\in[2 ; + \infty)}