При яких значеннях x квадратична функція y = − x² + 10x − 25 приймає невід'ємні значення


Ответы на вопрос

Отвечает Пронюшкіна Аліна.

Розв'язавши нерівність -x^2+10x-25\geq 0, отримаємо

x^2-10x+25\leq 0\\ \\ (x-5)^2\leq 0

Квадратичная функція приймає невід'ємні значення при x = 5.