Решите уравнение 21x^2-2x-3x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шишин Никита.

Ответ:

3/7 і -1/3

Объяснение:

Знайдемо дискримінант:

D=b²-4ac

D=(-2)²-4*21*(-3)=4+252=256           \sqrt{D}=16

Корені рівняння знайдемо за формулами:

x1=\frac{-b+\sqrt{D}}{2a} x2=\frac{-b-\sqrt{D}}{2a}

x1=2+16/42=18/42= 3/7                   x2=2-16/42= -1/3