Знайдіть загальний вигляд первісних для функції f(x)=x(у степені)6


Ответы на вопрос

Отвечает Зенин Антон.

Загальний вигляд первісної:

  F(x)=\displaystyle \int x^6dx=\dfrac{x^7}{7}+C