Знайти значення p в рівнянні x^2+px-32=0 якщо число 8 є його коренем Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Виктория.

x^2+px-32=0 \\\\ Po\;\;\;teoreme\;\;\;Vieta\;: \\ \begin{cases} x_1+x_2=-p \\ x_1\cdot x_2=q \end{cases} \Rightarrow \begin{cases} 8+x_2=-p \\ 8\cdot x_2=-32 \end{cases} \Rightarrow \\\\ \Rightarrow \begin{cases} 8+x_2=-p \\ x_2=-32:8 \end{cases} \Rightarrow \begin{cases} 8+(-4)=-p \\ x_2=-4 \end{cases} \Rightarrow \\\\ \Rightarrow \begin{cases} 4=-p \\ x_2=-4 \end{cases} \Rightarrow \begin{cases} p=-4 \\ x_2=-4 \end{cases}