Знайди координати точок перетину графіків рівнянь 4m + 3n = 8 i 3m - 2n = 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Каргаполов Сергей.

Ответ:

Объяснение:

4m+3n=8

3m-2n=6

4m=-3n+8  

3m=2n+6

m=-3/4n+2

m=2/3n+2

-3/4n+2=2/3n+2

-3/4n-2/3n=0

-9n-8n=0

n=0   podstawiam do równania 4m+3n=8

4m+3*0=8

4m=8

m=2

OTBET:координати точок перетину графіків рівнянь :(2;0)