Запитання 2 Яка пара чисел є розв’язком системи: (x-2y=3 ( (x+y=3варіанти відповідейа) (1; 2)б)

(0; 2)в) (2; 3)г) (3; 0)​

Ответы на вопрос

Отвечает Цимбалов Артём.
Г(3;0)
(x-2y=3
(2x+2y=6
3x=9
X=3 y=0