Знайдіть сторони прямокутника, якщо відомо, що його площа дорівнює 50 м2, а одна з його сторін

більша за другу на 5 м. варіанти відповідей 5 м , 10 м 2,5 м і 27, 5 м 20 м і 25 м 8,5 м і 41, 75 м

Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Иван.

Ответ:

Объяснение:

S=50m²

storona (a)=x

storona (b)=x+5

S=a*b

50=x*(x+5)

50=x²+5x

x²+5x-50=0

Δ=25+200=225

√Δ=15

x1=(-5-15)/2=-20/2=-10 (storona nie możiet być ujemna (-)

x2=(-5+15)/2=10/2=5

storona(a)=5m

storona (b)=5+5=10m

OTBET:(1)