Площа прямокутника дорівнює 675см2 . Знайди ширину прямокутника, якщо одна зі сторін на 12 см менша

від іншої.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаевна Нуржамал.

Ответ:

х(х+12)=675

х^2+12x-675=0

D=12*12-4*1*(-675)=144+2700=2844

x1=-12+53.33/2=20.66

x2=-12-53.33/2=-32.66 - ответ не подходит

х=20,66 см - ширина

длина 20,66+12=32,66 см

Объяснение: