Знайдіть суму перших шести членів геометричної прогресії (bn): 18; 24; 32; ...; (відповідь

округлити до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Омаров Алина.

Ответ:

РЕШЕНИЕ СМОТРИ НА ФОТОГРАФИИ

Объяснение:


Отвечает Багаев Владислав.

Ответ:

249.41

Объяснение:

b1=18 b2=24 b2=b1*q  24=18q  q=\frac{24}{18}=\frac{4}{3}

b6=b1*q^{6-1}=18*(\frac{4}{3} )^{5}=\frac{2048}{27}

S=\frac{b1-b6*q}{1-q}=\frac{18-\frac{2048}{27}*\frac{4}{3}  }{1-\frac{4}{3} }=\frac{6734*3}{81}=\frac{20202}{81}=249.41