Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії (bn), якщо b1 = 625, q = 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Нехаева Анастасия.

b_{1}=625\\\\q=0,2\\\\S_{5}=\frac{b_{1}*(1-q^{5})}{1-q}=\frac{625*(1-0,2^{5}) }{1-0,2}=\frac{625*(1-0,00032)}{0,8}=\frac{625*0,99968}{0,8}=\frac{624,8}{0,8}=781

Отвечает Мальченок Анастасия.

Ответ:

781

Объяснение:

S5= b1(q⁵-1)/(q-1)= 625(0,00032-1)/(0,2-1)= 781