30 баллов. У рівнобедрений трикутник вписане коло, яке ділить бічну сторону пропорційну числам 5:4

рахуючи бід вершини протилежній основні. Знайдіть сторони цього трикутника якщо його периметр = 52 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Руся.

Ответ:

5x+4x=180; 180÷9=20; 20×5=100; 20×4=200;