Виміряли (у кг) вагу чотирьох дев'ятикласників i отримали такі дані: 45; 43; 39; 40. Знайти середне

значення цих вимiрювань.

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Кирилл.

Ответ: середне значення цих вимiрювань 41,75 кг.

Объяснение:

45; 43; 39; 40

\frac{45+43+39+40}{4} =\frac{167}{4} =41,75.