Знайдіть дискримінант і кількість коренів рівняння 2x2-6x-3,5=0. 1)D = 36 Два корені 2) D = 0

Один корінь 3) D = - 64 Коренів немає 4) D = 64 Два корені

Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Корни кв. уравнения:

х1,2=(-в+-√D)/2a

При D>0 (36 и 64) корней два

При D=0 - один: х=-в/2а

При D<0 нет смысла. Парабола ветвями вниз над ОХ или парабола ветвями вниз под осью ОХ.

------------------------------------------------

2х²-6х-3,5=0

D=в²-4ас=36+4*2*3,5=36+28=64>0; два корня.

-------------------------------------------------