відстань між точками а і б розташованими на озері = 8 км . човен пройшов шляз від а до б на 6 хв

швидше ніж від б до а. знайдіть швидкість човна на шляху від а до б якщо вона на 4км/ год більша ніж швидкість на шляху від б до а.

Ответы на вопрос

Отвечает Павловский Даниил.

Ответ:

20 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість човна від В до А х км/год, тоді швидкість від А до В х+4 км/год.   6 хв=0,1 год.  Маємо рівняння:

8/х - 8/(х+4) = 0,1

8х-8х+32=0,1х²+0,4х

0,1х²+0,4х-32=0

х²+4х-320=0

За теоремою Вієта

х=-20 (не підходить) х=16

Швидкість від В до А 16 км/год, швидкість від А до В 16+4=20 км/год.