Знайдіть суму перших шести членів геометричної прогресії, перший член якої дорівнює 8, а знаменник

становить 1/2

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Саша.

Ответ: S₆=15,75.

Объяснение:

b_{1} =8;q=\frac{1}{2} ;S_{6} =?\\S_{6}=8*\frac{1-(\frac{1}{2})^{6}  }{1-\frac{1}{2} }=8*\frac{1-\frac{1}{64} }{\frac{1}{2} } =8*\frac{\frac{63}{64} }{\frac{1}{2} } =\frac{8*63}{32} =\frac{63}{4}=15,75.