Один із коренів рівняння x2-9x+c=0 дорівнює 4. Знайти другий корінь і число с.


Ответы на вопрос

Отвечает Черниш Андрій.

Ответ: х=5 с=20

Объяснение:За теоремою Вієта х1+х2=9 х1*х2=с

х2=9-х1        

х2=5

4*5=20