Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 32 м, а площа-64 м²


Ответы на вопрос

Отвечает Холина Александра.

Ответ:

{2x+2y=32; xy=64

{x+y=16; xy=64

Якщо х=у, то х=у=8.

Підставляємо:

{8*2+8*2=32; 8*8=64