2х-у=3 3х+у=7 розвьязок


Ответы на вопрос

Отвечает Огнева Полина.

Ответ:

х= 2

у = 1

Объяснение:

Я так зрозумів що це система:

\left \{ {2x-y=3 } \atop {3x+y=7 }} \right.

З першого рівняння знайдемо чому буде рівнятись "y" :

2х-у=3

2x-3=y

Тепер ми уже знаємо наш "ігрек" (y=2x-3)   , і підставляємо його в нижнє рівняння замість "ігрека".

3х+у=7

3x + (2x-3) = 7

Вирішуємо:

3x + 2x-3 = 7

3х+2х=7+3

5х=10

х=10/5 = 2

х=2

Підставляємо знайдений "ІКС"  в перше рівняння:

2х-у=3

2*2 -у = 3

4-3 = у

1 = у

у = 1

Перевіряємо:

2х-у=3     ,    2*2 -1 = 3

3х+у=7     ,   3*2 +1 = 7