Алгебра 8 клас допоможіть заради бога розв'язати рівняння 14/х²-2х - 21/х²+2х=5/х​


Ответы на вопрос

Отвечает Romanov Artem.

Объяснение:

14/х²-2х-21/х²+2х=5/х

14-2х³-21+2х³=5х

-7=5х

х=-1,4