Це дуже важливо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Знайти суму членів арифметичної прогресії з

шостого по дванадцять включно, якщо a1=2,3, d=0,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Ответ: S₆₋₁₂=27,3.

Объяснение:

a₁=2,3    d=0,2    S₆₋₁₂=?

a₆=a₁+5d=2,3+5*0,2=2,3+1=3,3.

a₁₂=a₁+11d=2,3+11*0,2=2,3+2,2=4,5.

S_{6-12} =\frac{(3,3+4,5)*7}{2}=\frac{7,8*7}{2}=3,9*7=27,3.