У коробці є 5 червоних 5 жовтих 5 синіх і 5 зелених кульок усього 20 штук установіть відповідність

між кольором кульки «1-4» та ймовірністю її виймання « а-ж»

Ответы на вопрос

Отвечает Галаслы Полина.

Ответ:

1-д

2-в

3-а

4-б

Объяснение:

1. жовтих кульок-5 , тому  кількість жовтих кульок   ділим на всю кількість

5/20=0,25

2. зелених або червоних разом 10, тому 10/20=0,5

3. не жовтих є 15 тому 15/20=0,75

4. фіолетових - 0, бо в коробці їх взагалі немає, тому і ймовірність=0