Знайти дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів Х²-х+7 Х²+4х-5 х²-9х-3


Ответы на вопрос

Отвечает Погоня Владислав.

Ответ:

Объяснение:

1) D=1-28=-27 0 кореней

2)D1=4+5=9 2 корени x=5, -1

3)D=81+12=93 2 корени