Звільніться від ірраціональності у знаменнику дробу 4/√13+√11


Ответы на вопрос

Отвечает Сарафанова Эвелина.

Ответ:

2(√13-√11)

Объяснение:

4/(√13+√11)=4*(√13-√11)/[(√13+√11)(√13-√11)]=4*(√13-√11)/((√13)²-(√11)²)=

=4*(√13-√11)/(13-11)=4*(√13-√11)/2=2(√13-√11)