А ={–1,0,2,4}B множина цілих нерівності х²‐6x+8<0 C- множина розвязків рівняння |х-1|=3


Ответы на вопрос

Отвечает Сономов Роман.

Ответ:

x²-6x+8<0

(x-4)(x-2)<0 x ∈ (2,4) целые решения: 3 В

|x-1|=3

x>=1, x-1=3, x=4

x<=1, 1-x=3, x=-2

Объяснение: