Знайдіть найменший додатній період функції y=cos(2x-5π/7)


Ответы на вопрос

Отвечает Шабельникова Валерия.

Ответ:

y=cos(\underbrace {2x-\dfrac{5\pi }{7}}_{kx+b,\, k=2})\ \ \to \ \ \ k=2\\\\\\T\Big(cos(2x-\dfrac{5\pi }{7})\Big)=\dfrac{T(cosx)}{k}=\dfrac{2\pi }{k}=\pi