Четвертий член геометричної прогресії у 8 разів більший за перший член. Сума третього й четвертого

членів цієї прогресії на 14 менша за їхній добуток. Визначте перший член прогресії, якщо всі її члени є додатними числами.

Ответы на вопрос

Отвечает Саско Святослав.

Ответ:

Объяснение:

b4=8b1

b3+b4=b3*b4-14

b1-?

b1*q³=8b1

q=2

b1*q²+b1*q³=b1*q²*b1*q³-14

4b1+8b1=32b1²-14

32b1²-12b1-14=0

16b1²-6b1-7=0

D=36+448=484

b11= (6-22)/32= -1/2 - не корень, так как все члены положительные

b12= (6+22)/32= 7/8

Ответ: b1=7/8