Доведіть, що два рівнобедренних трикутника рівні ,якщо відповідно рівні їх бічні сторони і висоти,

проведені до основ

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжановская Ия.

BC=CD=BD=45/3=15.

AB+BC+AC=40, AB+AC=40-BC= 40-15=25. AB=AC=25/2=12,5