Одного разу у супермаркеті зустрілися двоє друзів, що не бачилися багато років. Один спитався

іншого, скільки той має дітей. Відповідь була така: «Я тільки що придбав своїм дітям подарунки на Новий рік. Якщо я дам кожному по два подарунки, то три подарунки будуть зайвими, а якщо я дам кожному по три подарунки, то одного подарунка не вистачить.» То скільки ж дітей у одного з друзів?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Расиль.

Ответ:

4 дітей у друга

Объяснение:

х - кількість дітей

3*х-1=2*х+3

3х-1=2х+3

3х-2х=3+1

х=4