Знайдіть суму перших восьми членів арифметичної прогресії, різниця якої 10, а перший член 2


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анастасия.

\displaystyle\\a_1=2\\\\d=10\\\\S_n=\frac{2a_1+d(n-1)}{2}\cdot n\\\\S_8=\frac{2\cdot 2+10(8-1)}{2}\cdot 8\\\\S_8=(4+10\cdot 7)\cdot 4\\\\S_8=(4+70)\cdot 4\\\\S_8=74\cdot 4=\boxed{296}