14 дітей від 10 до 12 років , що становили 35% від усього складу. Скільки дітей у групі?


Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Алексей.

14 детей = 35%

х детей = 100%

х = 14*100 / 35 = 1400/35 = 40

ответ: в группе 40 детей