Өрнекті дәреже түріне келтіріңдер2^5×8×1616×64×1287^n×343243×3^k​


Ответы на вопрос

Отвечает Аслы Зейнеп.

Ответ:

1)2^5×2^3×2^4=2^12

2)2^4×2^6×2^7=2^17

3)7^n×7^3=7^4×n

4)3^5+3^k=3^6×k