Еки саннын косындысы 12ге Тен ал кобейтиндиси 35ке тен.осы сандарды тап


Ответы на вопрос

Отвечает Chris Angelina.

x=5

y=7

Объяснение:

x+y=12 x=12-y

{ → {

x×y=35 x=35/y

12-y=35/y

(12-y)y=35

12y-y²-35=0

y²-12y+35=0

D=(-12)²-4×35=√4=2

y1/2=(12±2)/2 =→ y1=7; y2=5

x=12-7=5