Допоможіть дуже треба, будьласка ! Одночасно з двох міст, відстанню між якими дорівнює 261

назустріч один одному їхали два автомобілі і зустрілись через 1,8 год. Знайди швидкість кожного автомобіля якщо швидкість першого на 5км/год більша, ніж швидкість другого. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Валерия.

Ответ:

Нехай х - це швидкість першого авто, тоді х+5 - швидкість другого

х+х+5 = 261/1,8  

2х+5 = 145

2х=145-5

2х=140

х=140/2

х=70 км/год швидкість першого

70+5=75 км/год швидкість другого

Объяснение:

v=s/t