За перший день магазин продав b кг цукру, за другий — на 58 кг більше, ніж за перший, а за третій —

на 12 кг менше, ніж за другий. Запишіть у вигляді виразу кількість кілограмів цукру, проданого магазином за три дні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсанов Ахмед.

1-й день - b кг    <----------------------|

2-й день - на 58 кг больше ------|,  <-----| т.е.  - (b + 58) кг

3-й день - на 12 кг меньше -----------------|,т.е. (b + 58) - 12 = b + 46 (кг)

Тогда за три дня продали:

b + (b + 58) + (b + 46) = 3b + 104 (кг).

Ответ: (3b + 104) кг.