Вказати спільний знаменник дробів: 4/aс і у/a^2 . А)4а²с; Б) ас²; В)а²с; Г) ас.


Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Арсэн.

Ответ:

В)а²с

Объяснение:

ac=a*c

a^2=a*a

значить ("найменший") спільний знаменник дробів: \frac{4}{ac} і \frac{y}{a^2}:

a*c*a=a^2c

в загальному випадку відподь А)4а²с також правильна.