Помогите пожалуйста, даю 25 балов Доведіть, що вираз (a + b)(a + b - 14) + 49 набуває невід'ємних

значень при будь якому а і b​

Ответы на вопрос

Отвечает Tomyn Andriana.

Відповідь:

(a + b)(a + b - 14) + 49 = a^2+ab-14a+ab+b^2-14b=a^2+b^2+2ab-14a-14b

Пояснення: