Доведіть, що значення виразу:8^7 + 2^15 кратне5​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Лера.

Ответ:

Объяснение:

8∧7+2∧15=(2∧3)∧7+2∧15=2∧21+2∧15=2∧15(2 ∧6+1)=2∧15(64+1)=2∧15 *65

так, як 65 ділиться на 5, і значення виразу також кратне 5