Точка А(-2; 8) належить графіку одній а даних функцій. Укажіть цю функцію. а) y=-4x². б) y=-2x². в)

y=2x². г) y=4x²​

Ответы на вопрос

Отвечает Гунько Полина.

Ответ:

в

Объяснение:

8=-4*4

8≠-16

8=-2*4

8≠-8

8=2*4

8≡8

8=4*4

8≠16