1.Зведіть до тригонометричної функції гострого кута sin250грд. 2.Зведіть до тригонометричної

функції гострого кута соѕ0,7п.​

Ответы на вопрос

Отвечает Табуровский Максим.

Ответ:

1)\ \ sin250^\circ =sin(360^\circ -110^\circ )=-sin110^\circ =-sin(180^\circ -70^\circ )=\\\\=-sin70^\circ =-cos20^\circ \\\\\\2)\ \ cos0,7\pi =cos\dfrac{7\pi }{10}=cos\Big(\pi -\dfrac{3\pi }{10}\Big)=-cos\dfrac{3\pi }{10}