Обчислити суму перших 6 членів арифметичної прогресії (an), якщо дані перші члени: 6;14;...


Ответы на вопрос

Отвечает Панкратова Полина.

Объяснение:

a_1=6\ \ \ \ a_2=14\ \ \ \ S=?\\d=a_2-a_1=14-6=8.\\a_6=a_1+5d=6+8*5=6+40=46.\\S_6=\frac{6+46}{2}*6 =\frac{52*6}{2}=52*3=156.

Ответ: S=156.