Бісектриси AK і CM трикутника ABC перитекаються в точці O BAK=116° BCA=34° знайдіть кути кут AOC​


Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.

Ответ:

Угол ОАС = 116

Угол ОСА = 34/2 = 17

Угол АОС = 180-116-17=47 градусов