перший член арифметичної прогресії дорівнює 17, дванадцятий дорівнює -21. знайти суму перших 12

членів цієї прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Kitina Tasha.

Ответ:  -24.

Объяснение:

a1=17;  a12=-21.    Найти S12.

Решение.

Sn=n(a1+an)/2;

S12=12*(a1+a12)/2 = 12*(17 + (-21))/2=6*(-4)=-24.