Дано лінійну функцію y=2x+3 знайдіть значення? 1) y, якщо х=1,5;-4;-6,52) х, якщо у=5;0;-8

Зробіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Мерекеев Токтар.

Ответ:

1) у=2•1,5+3=6

у=2•(-4)+3=-5

у=2•(-6,5)+3=-10

2) х=2•5+3=13

х=2•0+3=3

х=2•(-8)+3=-13