тіло рухається за законом s(t)=1/3t^3-4t^2+15t+2.Знайдіть прискорення руху тіла в момент часу,коли

його швидкість дорівнює нулю​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Даша.

Ответ:

а1=-2 м/сек^2

а2=3м/сек^2

Объяснение:

s(t) =  \frac{1}{3} {t}^{3}  - 4 {t}^{2} + 15t + 2

a(t)=s''(t)

v(t)=0

v(t)=s'(t)

1).

 {s }^{ | } (t) =  \frac{1}{3} \times 3 {t}^{2}   - 4 \times 2t + 0 =  {t}^{2}  - 8t + 15

v(t) =  {t}^{2}  - 8t + 15 \\  {t}^{2}  - 8t + 15 = 0 \\  t_{1} = 3 \\  t_{2} = 5

a'(t)=(t^2-8t+15)'=2t-8

t1=3, a(3)=2×3-8=-2 (м/сек^2)

а(5)=2×5-8=2(м/сек^2)