Даю 30 баллов помогите Знайдіть значення аргументу при якому функція y=4x+1 набуває значення -9


Ответы на вопрос

Отвечает Кадрачев Руслан.

Ответ:   y(2)=9 ,  при х=2, значение функции у=9 .

y=4x+1\\\\y=9\ \ \to \ \ \ 4x+1=9\ \ ,\ \ 4x=8\ \ ,\ \ x=2\\\\y(2)=9

P.S.  Если там не тире, а минус, то  y=-9\ \ \to \ \ 4x+1=-9\ \ ,\ \ x=-2,5

        y(-2,5)=-9 .

Отвечает Салтыкова Алёна.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Знайдіть значення аргументу при якому функція y=4x+1 набуває значення -9.

y = 4x + 1         у = -9

-9 = 4х + 1

-4х = 1 + 9

-4х = 10

х = 10/-4

х = -2,5

При х = -2,5  у = -9.