Розв’язування системи двох лінійних рівнянь методом алгебраїчного додавання Розв'яжи систему

рівнянь: x+y=−5 x−y=18

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Олег.

Відповідь:

x+y=-5

x-y=18

2*x=13

x=13/2=6.5

y=-5-6.5=-11.5

Пояснення: